RUN HERO je opravdová výzva a nezapomenutelný zážitek, pro všechny ultra běžce a milovníky dálkových pochodů. Bude na tebe čekat trasa o délce 160 km s převýšením 4.041 m. Na její zdolání budeš mít 1 až 3 dny. Proběhneš se po lesních cestách i přírodních trailech, navštívíš 4 hrady, vystoupáš na 2 rozhledny a ještě mnohem víc. Nabízíme ti opravdový návrat zpět k samotným kořenům běžeckých ultra maratonů.

 

Kdy se bude RUN HERO konat? Kdykoliv budeš chtít. Vyber si roční období, den, čas i počasí, které ti bude vyhovovat a vydej se na trať. Kde je start a cíl? Můžeš začít v jakémkoliv místě trati. Podmínkou je, po jejím zdolání, znovu na stejném místě i skončit.

Video

CO TĚ NA TRASE ČEKÁ

Zažiješ neopakovatelný zážitek na cestách a trailech křivoklátských lesů, můžeš navštívit čtyři kouzelné hrady (Karlštejn, Křivoklát, Žebrák a Točník), zámek Nižbor, perlu Českého krasu bývalý Benediktýnský klášter Svatý Jan pod Skalou.

Odměnou za nastoupané metry ti budou dvě rozhledny (Děd a Máminka) a nespočet dalších vyhlídek s úžasnými pohledy do kraje Oty Pavla, uvidíš Lánskou oboru a vodní nádrž Klíčava, proběhneš se po Brdském hřebeni, shlédneš monumentální okolí Koněpruských jeskyní, přiblížíš se k tajné raketové základně Klondajk, atd.